Меблі в Києві на замовлення

+38 (073) 165-02-53
+38 (097) 351-02-97

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ladymebe/lady-mebel.com.ua/www/wp-content/themes/lady-mebel/single.php on line 7

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ladymebe/lady-mebel.com.ua/www/wp-content/themes/lady-mebel/single.php on line 30

АшаНаташа

Вітаю. Шукала, де б написати про цю компанію … настільки позитивна команда !!! Відразу можу сказати … Рекомендую !!! Я знайшла їх через форуми … випадково … (меблевиків так багато, а якісних і порядних 2% з 100% !!!) Вирішила спробувати з Леді Меблі (цікава назва, коли дізналася розшифровку, взагалі зарядилася позитивом … зараз не згадаю, якщо цікаво то запитайте у них) Замовила спочатку Предпокій … Здорово пояснили, підказали … Я задоволена своїм новим придбанням. Виявляється, я взагалі не розбиралася в меблях. Настільки дохідливо й зрозуміло, що здавалося я й сама зможу зібрати цю мебель.Два дизайнера підбирали все в тон, прописували, де, що у мене буде лежати ….В загалі передпокій вийшов наче витвір мистецтва !!! Зробили мені ще кухню і спальню !!! Я взагалі в захваті. Додому просто Лечу !!! За якістю претензій взагалі немає. Терміни …. привозили меблі завжди на 2..3 дня раніше. Повторюся …. просто рекомендую !!! Спробувати  довіряти-стоїть!

27.04.2015

Кухні на замовлення

Ми виготовляємо кухні на замовлення за індивідуальними розмірами, з огляду на особливості вашої квартири! Кухні від компанії-виробника Lady Mebel відрізняються різноманіттям кольорової гамми, стильових рішень, використанням найширшого спектру матеріалів і фурнітури. Кваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть правильно підібрати варіант зручних, функціональних  та красивих меблів.

Будучи прямими виробниками в Києві, ми надаємо не тільки найширший вибір моделей, а й конкурентоспроможні ціни. Кухні на замовлення виготовляються за індивідуальним проектом, де враховуються всілякі вимоги клієнта щодо ціни, розмірів, кольору та комплектації. Основна відмінність меблів компанії Lady Mebel — це гармонія, функціональність і оригінальність інтер’єру вашого будинку. Неординарний підхід і ексклюзивний дизайн — зроблять вашу кухню улюбленним  місцем для душевних посиденьок з друзями та теплих родинних вечорів.

Меблі від компанії Lady Mebel стануть  головною прикрасою вашої кухні!