Меблі в Києві на замовлення

+38 (073) 165-02-53
+38 (097) 351-02-97

Записи блогу

Велику кількість меблів, розміщувати в невеликому просторі, не варто.  Оптимально — вибрати одну стіну для розташування вбудованої шафи-купе з дзеркалом.  Розсувні системи гарні тим, що вони не вимагають додаткового простору для відкривання. Шафу-купе найкраще виготовляти на замовлення, щоб вона займала всю стіну, від стелі до підлоги.  У такій конструкції варто передбачити:

  • дзеркало;
  • взуттєві полиці;
  • тумбочку для дрібниць;
  • акуратні відкриті полички;
  • вішалки для верхнього гардеробу;
  • ящики.

Також можна спроектувати конструкцію, в нижній частині якої буде пуф або банкетка.

Можна зробити меблі ще більш компактними – мова йде про кутові шафи, які відрізняються більшою місткістю, при цьому займають дійсно дуже мало місця.

Час не стоїть на місці — в виробництві постійно впроваджуються нові технології, з’являються нові матеріали і нові конструктивні рішення.

Приступаючи до оновлення кухні, потрібно звертати увагу не тільки на побутову техніку, матеріали для фасаду і стільниці. Важливо вибрати відповідний тип планування, економічно використовувати наявну площу.

1. З дизайн-проектом кухні потрібно визначитися до початку ремонту. Коли вже точно відомо, де буде розташовуватися плита, мийка, холодильник, всі комунікації, що підводяться, будуть змонтовані в потрібному місці. Особливо це важливо, якщо плануються елементи нестандартної форми. Наприклад, модне розташування мийки навпроти вікна.

2. Основа грамотного планування кухні — правило трикутника. Зону активності на кухні формують три головні елементи: холодильник, плита і мийка. Якщо господині ніщо не заважає пересуватися між ними, вона економить сили та час. Саме тому, при плануванні кухні рекомендується дотримуватися правила, при якому ці предмети знаходяться в кутах уявного трикутника. Оптимальна відстань від плити до мийки 1,2-18 м, від мийки до холодильника 1,2 м. Таке розташування вважається найбільш вдалим з точки зору ергономіки.

Читати далі