Меблі в Києві на замовлення

+38 (073) 165-02-53
+38 (097) 351-02-97

Меблі для ванної на замовлення

Приємно починати день в комфортному, затишному приміщенні, де кожна річ під рукою.  Саме тому важливо знайти комплект корпусних меблів для ванної кімнати, який би вдалося гармонійно вписати в планування невеликої кімнати, щоб інтер’єр ванної був зручним та функціональним. Хочеться кожен сантиметр вільної площі використати максимально раціонально, тому вигідним рішенням буде гарнітур для ванної кімнати, виконаний на замовлення,  з урахуванням індивідуальних розмірів. Меблі для ванної на замовлення, будуть виготовлені ​​відповідно вашим запитам, дозволять створити  незвичайні інтер’єри ванної кімнати, грати з розмірами, фурнітурою, кольорами і дизайном.

Компанія Lady Mebel пропонує виготовити меблі для ванної кімнати за індивідуальними розмірами, відповідно до особливостей планування вашого приміщення.  Дизайнери нашої компанії розроблять унікальні проекти, нестандартні рішення, з урахуванням всіх ваших вимог. Виконають максимально ефективно поставлене перед ними завдання.  Допоможуть розібратися у всьому різноманітті матеріалів і комплектуючих.

Як матеріали, так і фурнітура повинні бути стійкими до вологи та перепадів температур, тому при виробництві меблів для ванної компанія Lady Mebel використовує тільки вологостійкі матеріали, тільки якісну фурнітуру (петлі на фасадах, що направляють на висувних ящиках). Враховує функціональність меблів, яка цілком може поєднуватися з практичністю, завдяки поєднанню вдало підібраних матеріалів з її ергономічністю. Функціональність меблів дозволяє компактно і безпечно зберігати приналежності  для ванної- полки та висувні ящики для зберігання різних речей і предметів, контейнер для брудної білизни. Монолітність меблів і сантехніки створює додатковий захист від небажаного потрапляння вологи у внутрішні ємності в місця зіткнення, наприклад, мийки зі стільницею.

У будь-якому проекті  для нас важлива якість і задоволеність клієнта від кінцевого результату.

Працюючи з нами, Ви безпосередньо співпрацюєте з виробником, тому вартість виготовлення індивідуального замовлення в рази знижується.

Поєднання якості матеріалів з ексклюзивним дизайном, продуманим до дрібниць, — ось що відрізняє меблі для ванних від компанії Lady Mebel.