Меблі в Києві на замовлення

+38 (073) 165-02-53
+38 (097) 351-02-97

Шафи-купе на замовлення

Потрібна шафа-купе в спальню, передпокій або в вітальню? Для кожного окремого випадку підберемо саме ту модель, яка максимально відповідатиме вашим запитам!

Сучасні меблі цінуються в першу чергу за функціональність, компактність і, звичайно ж, за красу зовнішніх форм. Шафа-купе гідне рішення проблем чи питань таких як: Як вмістити всі речі? Як зберегти свій гардероб в належному вигляді? Як зробити свій будинок більш затишнішим і просторішим? Але найважливішим  з усіх питань є:  — де в Києві замовити якісні шафи-купе за  доступною ціною?

Вам допоможе компанія Lady Mebel – виробник різноманітних  корпусних меблів, зокрема, шаф-купе. Функціональні, універсальні, у використанні та економічні по площі,  шафи-купе допоможуть  організувати порядок у вашому будинку, надати  можливість тримати всі необхідні речі та предмети в одному місці. Ми пропонуємо замовити  шафу-купе за прийнятною ціною, з урахуванням всіх персональних  вподобань. Ви можете зробити вибір з вже існуючих моделей: вбудовані шафи-купе, кутові шафи-купе, двохдверні, трьохдверні   та чотирьохдверні дверні шафи-купе. А також спроектувати  та замовити власний варіант шафи, який більш чітко відобразить вашу індивідуальність.

Ще одна приємна особливість таких корпусних меблів, як шафа-купе — можливість перепланування приміщення. А саме: шафа може служити в якості перегородки кілька житлових зон і одночасно бути місцем для зберігання речей. Тому шафа-купе може бути не тільки стильним предметом вашого інтер’єру, але й мати можливість моделювання простору будинку, підкреслюючи його стилістичні  особливості.

Досконалість — це не зовнішній вигляд. Це відчуття.