Меблі в Києві на замовлення

+38 (073) 165-02-53
+38 (097) 351-02-97
  • ?

Меблі для балкону на замовлення

Балкон – додаткова  корисна  площа  в квартирі.  Саме через обмеження простору балкону до меблів, висувають наступні вимоги: вона повинна бути місткою та компактною, бажано вологостійкої. Меблі, виготовлені на замовлення, допоможуть  зберегти корисний простір, створити затишок і функціональність.

Компанія Lady Mebel допоможе облаштувати ваш балкон і використовувати його площу максимально раціонально. Майстри компанії Lady Mebel якісно виготовлять меблі для балкону на замовлення за індивідуальними розмірами  та здійснять їх установку.  Компактно вбудовані меблі допоможуть створити приємний вигляд  і комфортну обстановку.

Вигляд балкону  може кардинально змінитися — стати зоною відпочинку, невеликим кабінетом або спортивним залом. Наші дизайнери запропонують безліч рішень для оформлення балкону, з урахуванням  всіх побажань замовника. Меблі для балкону від Lady Mebel — це поєднання стилю та оригінальності, практичності та довговічності,  які виготовляються  з якісних матеріалів за доступною ціною.  Це можуть бути вбудовані шафи, тумби, столи, навісні полки та ін.  Шафи і тумби можуть мати різну кількість полиць та ящиків. Столи бути квадратними, прямокутними, вбудованими, розкладними та ін.  Все залежить від побажань замовника.

Всі меблі виготовляються виключно на замовлення  під ваш розмір, колір, комплектацію та ін.  Ставши  клієнтом компанії Lady Mebel, ви зрозумієте, що якісні меблі за доступною ціною — це реальність!