Меблі в Києві на замовлення

+38 (073) 165-02-53
+38 (097) 351-02-97

Основні правила грамотного планування кухні

Приступаючи до оновлення кухні, потрібно звертати увагу не тільки на побутову техніку, матеріали для фасаду і стільниці. Важливо вибрати відповідний тип планування, економічно використовувати наявну площу.

1. З дизайн-проектом кухні потрібно визначитися до початку ремонту. Коли вже точно відомо, де буде розташовуватися плита, мийка, холодильник, всі комунікації, що підводяться, будуть змонтовані в потрібному місці. Особливо це важливо, якщо плануються елементи нестандартної форми. Наприклад, модне розташування мийки навпроти вікна.

2. Основа грамотного планування кухні — правило трикутника. Зону активності на кухні формують три головні елементи: холодильник, плита і мийка. Якщо господині ніщо не заважає пересуватися між ними, вона економить сили та час. Саме тому, при плануванні кухні рекомендується дотримуватися правила, при якому ці предмети знаходяться в кутах уявного трикутника. Оптимальна відстань від плити до мийки 1,2-18 м, від мийки до холодильника 1,2 м. Таке розташування вважається найбільш вдалим з точки зору ергономіки.

3. Правильне розташування плити та мийки. За технікою безпеки плита і мийка повинні бути рознесені один від одного на деяку відстань. При цьому потрібно врахувати, що раковину небажано розташовувати далі, ніж на 2,5 м від стояків водопроводу. Це може погіршити натиск води. Тим більше, що поруч з нею прийнято ставити посудомийну машину. Якщо кухня невелика, то між раковиною та плитою повинна бути робоча поверхня мінімум 60 см шириною. Іноді між ними влаштовують перегородку.

4. Ширина проходів при плануванні кухні. Вільний рух між предметами кухонних меблів забезпечує ширина проходів приблизно в 1,2 м. Якщо кухня облаштована в приміщенні з виходом на веранду або терасу, наприклад, в заміському будинку, бажано залишати більш широкі проходи — до 1,8 м. Це ж правило застосовується , коли кухня розташована в прохідній кімнаті.

5. Місце холодильника в кухонному гарнітурі. Сьогодні предмети меблів розташовують не так, як прийнято, а там, де це зручно. Холодильник рекомендується розташовувати ближче до мийки, ніж до плити. Він може бути захований за дверцятами вбудованої шафи, якщо кухонний гарнітур виготовляється на замовлення.

6. Раціональне використання ніш і виступів. Складна конфігурація несучих стін іноді не дає можливості встановити в приміщенні стандартний гарнітур. В цьому випадку правильне планування кухні досягається за допомогою створення меблів за спеціальним проектом. У ніші розташовують полиці для великогабаритних кухонних приладів, які раніше зберігали на антресолях. Так їх зручніше діставати, а при бажанні полки можна закрити скляними розсувними дверцятами з матового скла.

7. Компактна техніка допомагає заощадити місце. Всі правила планування кухні спрямовані на те, щоб в ній було зручно пересуватися та готувати. Плита шириною 50 см, вузька посудомийна машина (45 см) і холодильник, витягнутий у висоту, допоможуть уникнути тісноти в невеликій кухні.