Меблі в Києві на замовлення

+38 (073) 165-02-53
+38 (097) 351-02-97

Дитячі меблі на замовлення

Меблі для дитячої — найпопулярніший інструмент, який допомагає створювати красиві й оригінальні інтер’єри кімнат хлопчиків та дівчаток.  Як придбати меблі для дитячої, яка буде відповідати потребам дитини й стандартам якості? Мати стильний дизайн, відповідні розміри та важливі характеристики: форму, колір, кількість предметів і т.п.?

Компанія Lady Mebel займається виготовленням вбудованих та корпусних меблів для дітей. Великий досвід, власне виробництво дає можливість пропонувати замовникам різноманітний дизайн меблів, прийнятні ціни та гарний сервіс. Виготовимо меблі на замовлення, в найкоротші терміни для вашого чада за наданим фото або втілимо ваші задумки в реальність, також запропонуємо свої незвичайні ідеї та створимо ексклюзивні дизайнерські розробки.

Дитячі меблі компанії Lady Mebel поєднують в собі такі важливі критерії, як: безпека, функціональність, оригінальність, якість матеріалу, сучасні тенденції. Спираючись на багаторічний досвід виробництва, ми допоможемо підібрати дитині меблі, які відображатимуть її індивідуальність, подарують комфорт,  затишок  та позитивні емоції. Загальний вигляд меблів — це широка кольорова  гама, грайливі елементи декору та зручність у використанні.

Меблі на замовлення від Lady Mebel дозволять оформити дитячу кімнату з максимальною вигодою використання простору. З можливістю зонування простору, який буде відповідати за різні функції: навчання, гра, сон. Також, хочемо звернути увагу на важливі вимоги, які найчастіше хвилюють батьків: екологічність матеріалу, підвищена міцність та безпека — все це обов’язково враховується компанією при виготовленні меблів. При  зовнішній привабливості та естетичності, дитячі меблі компанії Lady Mebel поєднують в собі надійність, практичність , безпеку.

Відчуття  безпеки, задоволення й комфорту дитини — ваш спокій  та впевненість.