Меблі в Києві на замовлення

+38 (073) 165-02-53
+38 (097) 351-02-97

Комерційне обладнання на замовлення

Комерційне обладнання на замовлення — це в першу чергу максимально задіяний  простір комерційного простору,  яскравий та неповторний бренд,  впізнаваність у клієнтів,  а також зручність і комфорт у використанні.

Компанія Lady Mebel пропонує різне комерційне обладнання в Києві, починаючи від стандартних металевих торгових стелажів і закінчуючи дизайнерськими модульними системами для магазинів одягу.  Ми займаємося виготовленням торгового обладнання на замовлення і комплексно оформляємо «під ключ» будь-які комерційні об’єкти — від торгового місця на ринку до супермаркету.

Наші дизайнери допоможуть вам розробити концептуальне рішення для стильового оформлення магазину чи супермаркету, підібрати відповідні кольори  та матеріали, створять проект інтер’єру в цілому і кожного елемента устаткування окремо, проконтролюють якісне виготовлення всього необхідного для викладки і складування товару.

Ми невпинно стежимо за виходом новинок та модними тенденціями на світовому ринку торгового обладнання, можемо облаштувати із застосуванням актуального, стильного і надійного обладнання, як бутик елітного одягу, так і сучасний продуктовий магазин.

 

Меблі, які працюють на Вас.