Меблі в Києві на замовлення

+38 (073) 165-02-53
+38 (097) 351-02-97

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ladymebe/lady-mebel.com.ua/www/wp-content/themes/lady-mebel/single.php on line 7

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ladymebe/lady-mebel.com.ua/www/wp-content/themes/lady-mebel/single.php on line 30

Ольга

Доброго дня! Місяць тому замовляли у «Леді-Меблі» передпокій і залишилися дуже задоволені. До цього замучили всіх, не знали де замовляти. Нам все зробили вчасно, виготовлені ​​меблі точно відповідають зробленому замовленню, і колір, і фурнітура — все як треба. Замірювальники спрацювали дуже точно і готові меблі для передпокою ідеально вписалися. Дизайнери дуже доброзичливі, відповідають на будь-які питання (що було важливо для нас, люди бувають різні))))! Так що враження й відгук, будуть позитивні. Зараз такий час час, що не знаєш кому та куди віддаєш гроші (про покупки)!

22.01.2015

Кухні на замовлення

Ми виготовляємо кухні на замовлення за індивідуальними розмірами, з огляду на особливості вашої квартири! Кухні від компанії-виробника Lady Mebel відрізняються різноманіттям кольорової гамми, стильових рішень, використанням найширшого спектру матеріалів і фурнітури. Кваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть правильно підібрати варіант зручних, функціональних  та красивих меблів.

Будучи прямими виробниками в Києві, ми надаємо не тільки найширший вибір моделей, а й конкурентоспроможні ціни. Кухні на замовлення виготовляються за індивідуальним проектом, де враховуються всілякі вимоги клієнта щодо ціни, розмірів, кольору та комплектації. Основна відмінність меблів компанії Lady Mebel — це гармонія, функціональність і оригінальність інтер’єру вашого будинку. Неординарний підхід і ексклюзивний дизайн — зроблять вашу кухню улюбленним  місцем для душевних посиденьок з друзями та теплих родинних вечорів.

Меблі від компанії Lady Mebel стануть  головною прикрасою вашої кухні!